طراحی و توسعه وب

طراحی سایت

بی شک امروزه برخوردار بودن از وب سایت اختصاصی و حرفه ای علاوه بر افزایش رضایت مشتریان کسب و کارها، باعث جذب و تبدیل مشتریان بالقوه شده و قطعا تصمیم راه اندازی وب سایت برای کسب و کار شما سرنوشت ساز خواهد بود. نوید وب با به کارگیری متخصصین مجرب، با افتخار شما را از ابتدا در این تصمیم بزرگ و سرنوشت ساز یاری می کند.

چرا نوید وب؟


راهکار 100% اختصاصی

توسعه دهندگان نوید وب به هیچ عنوان از هیچگونه سیستم مدیریت محتوای متن باز، تمپلیت ها (قالب) های آماده و ... استفاده نمی کنند.


رعایت استانداردهای سئو

استانداردهای روز سئو (گوگل) در ساختار تمامی صفحات سایت شما رعایت خواهد شد.


طراحی ریسپانسیو

صفحات سایت شما بر روی هر صفحه نمایشی، از گوشی تا نمایشگرهای بزرگ، با در نظر گرفتن ابعاد و رزولیشن صفحه نمایش بهینه سازی می شود.


سرعت سایت

کدنویسی سایت شما به نحوی انجام خواهد شد که بارگزاری آن سریع ترین حد ممکن باشد.


فرآیند توسعه وب سایت در نوید وب


تمامی پروژه ها در نوید وب فرآیند زیر را طی می کنند. توصیه می کنیم برای درک بیشتر نحوه روند انجام پروژه، مراحل زیر را مطالعه کنید.

 • مرحله نخست: مشاوره و بررسی نیازهای مشتری

  مرحله اول شامل جلسه ای میان شما و یکی از توسعه دهندگان نوید وب می باشد. در این جلسه، تمامی نیازهای شما را به دقت شنیده و با در نظر گرفتن تمام جزئیات بررسی خواهیم کرد.
  نتیجه مرحله نخست، یک یا چند راهکار پیشنهادی با تمام جزئیات مانند زمان انجام پروژه، هزینه و ... خواهد بود.
 • مرحله دوم: طراحی گرافیکی و نمایش پروتوتایپ به مشتری

  شکل و ظاهر کلی سایت در مرحله دوم توسعه خلق می شود. خروجی این مرحله یک پروتوتایپ گرافیکی خواهد بود که ساختار سایت، نحوه تعامل کاربران، صفحات مختلف و کاربردهای سایت را نمایش می دهد.
 • مرحله سوم: نمایش پروتوتایپ و تایید توسط مشتری

  پروتوتایپ گرافیکی سایت جهت تایید به سمع و نظر شما می رسد. در صورت عدم تایید توسط شما، مراحل دوم و سوم تا تایید کامل شما تکرار خواهد شد.
 • مرحله چهارم: کدنویسی و توسعه وب سایت

  برنامه نویسی و توسعه کامل تمامی قسمتهای سایت در این مرحله انجام شده پس از پایان، سایت برای انجام تست های مختلف وارد مرحله پنجم می شود.
 • مرحله پنجم: آزمایش راهکار توسعه داده شده و تضمین کیفیت

  کیفیت سایت پس از انجام تِست های متعدد از قبیل تستهای فنی، تعاملی، امنیت و ... تضمین شده و پس از رفع عیب های احتمالی، سایت آماده راه اندازی می باشد.
 • مرحله ششم: راه اندازی و پشتیبانی

  راه اندازی سایت در دامنه یا دامنه های انتخابی، ارائه آموزش های لازم و پشتیبانی فنی سایت مشمول این مرحله است که از روز راه اندازی شروع می شود.
live_help